Miejsca, w których mieszkasz lub często przebywasz wpływają na Twoje życie. One warunkują twoje myśli, a tym samym i emocje. Wpływają na Twoje decyzje i działania, które zdecydujesz się podjąć lub nie. Innymi słowy, Twój dom jest podstawą zdrowia, bogactwa i szczęścia i musi funkcjonować w harmonii z Tobą, aby w pełni wspierać cię w Twoich celach. W jaki sposób? Stosując filozofię feng shui w życiu i przestrzeni. Feng shui polega na zmianie energii w Twoim otoczeniu, abyś mogła poprawić swoje życie, swoje firmy, relacje, karierę i każde podejmowane działanie.


Wiele osób nie rozumie, że przestrzeń może sabotować wszystkie te pragnienia i stworzyć życie bez powodzenia. Z tego właśnie powodu chciałabym Ci pomóc. Stworzyłam łatwe do przyswojenia kursy, aby usunąć niepotrzebne energie z Twojego domu, nauczyć Cię, jak korzystać z nieznanego i potężnego źródła energii, o którym nawet nie wiedziałaś, że tam jest.


Feng shui może nauczyć cię sposobów tworzenia miejsca wsparcia, w którym:

  • lepiej śpisz
  • pieniądze płyną łatwo,
  • wyzwania w związkach znajdują rozwiązania,
  • łatwiej podejmować zdrowe decyzje,
  • odczuwasz ogólne poczucie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia,
  • masz głęboką i intymną więź ze swoim partnerem,
  • spędzasz czas ze swoimi dziećmi,
  • budzisz się z energią, aby w pełni wykorzystać swoją siłę życiową i dary, które przynosi ci życie,
  • tworzysz niezwykłe życie.

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że tego pragniesz. Wejdź ze mną do świata feng shui. Poprowadzę cię, abyś mogła stworzyć przestrzeń, która jak magnes o dużej mocy przyciągnie wszystko, czego chcesz.

Korina Hortynska

Hej, mam na imię Korina


Od ponad 8 lat zajmuję się Feng Shui. Pomagam osobom, takim jak Ty wprowadzać zmiany w swoich przestrzeniach prywatnych i zawodowych.

Chcesz złapać szczęście za ogon? Pomogę Ci w tym wprowadzając harmonie i przepływ w temacie zdrowia, relacji, pieniędzy, partnera życiowego.

Twój dom jest odzwierciedleniem Ciebie. Ma niesamowity potencjał. Pokaże ci go i nauczę z niego korzystać.

Co mówią moi klienci


"Dziękuje za Twój czas poświęcony dla nas. Za codzienna motywacje do działania. Ja ponownie wyciągnęłam wszystkie kartki z naszych konsultacji, gwiazd rocznych - dopieszczam i ulepszam jeszcze co tylko mogę 🏡📚☕️.

Bardzo się ciesze, ze Cię poznałam, dzięki temu - spędzamy codziennie czas i w obecnej sytuacje 24/7 w domu który nas cieszy, raduje, otula ciepłem i bezpieczeństwem - jest pięknie. Teraz jeszcze bardziej to doceniam i jestem przeogromnie wdzięczna 🙏🏻❤️

Pozdrawiamy❤️❤️❤️"

- Monika i Sebastian